znas kaj, fora je u tome da nije stalno tih zvuk pa mi to nije jasno na koju foru se stisava i zasto. meni se to cini kao bug, ma koliko mi suteli o tomesoftver je zadnji bar tako kaze kad ga pokusam apdejtat preko gprs-a.
nego, kaj ako slusas mjuzu na slusalice, ne bi li trebao onda u slusalicam zvonit. mozda glupo pitanje, al nisam to nikad probao jer nemam slusalice niti imam potrebu za istima trenutno.


softver je zadnji bar tako kaze kad ga pokusam apdejtat preko gprs-a.

Bookmarks