Hm, ovo za upravljanje kompom preko BT-a nije novost, zove se HID i postoji jos od K700 od prije 3 godine (a mozda i ranije).
Sorry na OT.
Hm, ovo za upravljanje kompom preko BT-a nije novost, zove se HID i postoji jos od K700 od prije 3 godine (a mozda i ranije).
Sorry na OT.
Jel znate koga tko je promijenio tipke na svom mobu? Jel ima s novima istih problema?Bez obzira na sve mob je ZAKON!!
![]()
crnikmet@gmail.com
Putniku bez cilja svaki je smjer dobar! Jer, ako ne zna kamo ide, svaki će ga put baš tamo i dovesti!
Bookmarks