Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Palm Pre
    Operater
    VIP & Tele2
    Postova
    1.677
    Bodovi
    13.450
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisam upoznat sa ovim besplatnim programom, ali ako on ima mogućnost nekakvog back-upa onda prvo napraviš back-u, pa flashneš soft bez Vodafon sr..nja u njega. To je sigurno moguće, a vjerujem da ćeš lako naći soft bez Vodafona, i da moraš naći soft sa CID52

  2. #2
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao God's Servant Pregledaj post
    Nisam upoznat sa ovim besplatnim programom, ali ako on ima mogućnost nekakvog back-upa onda prvo napraviš back-u, pa flashneš soft bez Vodafon sr..nja u njega. To je sigurno moguće, a vjerujem da ćeš lako naći soft bez Vodafona, i da moraš naći soft sa CID52
    ne mogu nac origigi soft, ali fakat ne mogu, sve sta nadjem je vodafon cid 49 ili "cisti" cid 49 ili na toj stranici nema za skinut, pliz jel mi moze neko nac cisti software/firmware, evo sta mi pise u setool-u kada stisnem read flash:



    p.s.
    i sta nije da trebam firmware a ne software
    i jel mogu sta pokvarit mob, ako stavim flash temu, na vodafon cid 52, dosad nisam nista stavljo na njega, tj. nisam nista flasho
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Sony Ericsson DB2020 Remote Unlocking
    By milo dete in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 04-03-2007, 05:14
  2. Unlock db2020
    By tkralj in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-12-2006, 15:12
  3. V3 11 mb flashing
    By marin2 in forum Motorola
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 10-11-2006, 14:49
  4. Overclocking i Flashing
    By Ico86 in forum Stolna računala
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-09-2006, 22:41
  5. Flashing
    By Cykke in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-09-2005, 21:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove