Imam k550 cid 52, koristim xs++ 1.6.6
Molio bih neku dobru dušu ako može postati FS i MAIN za w610 (R6BC002_RED52), ali da ima HRVATSKI !!
Hvala unaprijed !!
Imam k550 cid 52, koristim xs++ 1.6.6
Molio bih neku dobru dušu ako može postati FS i MAIN za w610 (R6BC002_RED52), ali da ima HRVATSKI !!
Hvala unaprijed !!
Zadnji uredio krokan : 18-08-2007 u 02:30
Nemam R6BC002, ali imam ove dvije verzije:
R1JD001:
R1KG001:Code:http://rapidshare.com/files/35213159/W610_R1JD001_FS_EUROPE_2_RED52.rar http://rapidshare.com/files/35214926/W610_R1JD001_MAIN_GENERIC_RED52.rar
Ako ti to paše super, ako ne žao mi je ali nisam uspio naći novije verzije. Ovo što sam ti dao su FS-ovi sa hrvatskim jezikom.Code:http://rapidshare.com/files/35810121/W610_R1KG001_FS_EUROPE_2_RED52.rar http://rapidshare.com/files/35811445/W610_R1KG001_MAIN_GENERIC_NA_RED52.rar
Xpango ne donosi ništa. Ne trošite vrijeme.
ima bolju metodu za upload "custom`a".....[CDA]
1. Create a folder called "own_custpack" in XS++ dir.
2. unzip the contents of the Custpack you want to the dir. So you will have
napravite ovaj folder u CS DIR ---> "\own_custpack\tpa\preset\custom\"
3. Now in XS++ select "own_custpack" from the drop down box.
4. Now Flash!
evo ima isto mali video kako do stvarno ide i pokaze isto kako flash taj pack !!
VIDEo ----------------> http://forums.se-nse.net/index.php?a...e=post&id=8389
-------------------------------------------------------------------------
modding:
evo jos jedan video za easy modding...camdriver...itd.
VIDEO--------------> http://forums.se-nse.net/index.php?a...e=post&id=8373
Zadnji uredio cirano : 18-08-2007 u 13:09
Moj stari nick je bio: nokman
###1410989180026
Bookmarks