ja imam d600 i baterija mi traje po 4-5 dana a i čačkam cijelo vrijeme nešto!
samo šta se slažem sa nekim članovima!w810 je noviji mobitel,i zbog toga višefunkcijski,osim toga je i skuplji!
ja imam d600 i baterija mi traje po 4-5 dana a i čačkam cijelo vrijeme nešto!
samo šta se slažem sa nekim članovima!w810 je noviji mobitel,i zbog toga višefunkcijski,osim toga je i skuplji!
www.vss.hr http://www.fkit.hr/ www.mdc.hr/tehnicki/
moja tehnikalija: toshiba satelite pro a300-21a, motorola V8 , DSLR Pentak K100d Super.. itd...
Bookmarks