Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 183

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung i8700 Omnia 7
    Operater
    vip
    Godina
    34
    Postova
    1.163
    Bodovi
    10.278
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.278, Nivo: 24
    Bodovi: 10.278, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e pero ******-kad si vidio na se stranicama crni w580(?)-nakon cirka mjesec dana...a najavljen na neslužbenim stranicama davno prije ...ali dobro možda je ovo jednostavan potez u fotošopu tko će ga znat no slike su to bile fejk il ne pa sam samo izvjestio što sam uočio

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blek_hrcak Pregledaj post
    e pero ******-kad si vidio na se stranicama crni w580(?)-nakon cirka mjesec dana...a najavljen na neslužbenim stranicama davno prije ...ali dobro možda je ovo jednostavan potez u fotošopu tko će ga znat no slike su to bile fejk il ne pa sam samo izvjestio što sam uočio
    tek sam danas malo gledo SE stranice... .... ali nema tog sivog tamo... mozda ce ga kasnije staviti.... bilo bi im pametno....jer onaj ljubicasti je fuj , smedi je ok ali najljepsi je crni iako ni on nije na SE stranicama....
    Zadnji uredio pero1985 : 15-08-2007 u 23:40
    ----------Sony Ericsson----------


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Sony Ericsson K770 - slike s mobilnog telefona
    By .:TailS:. in forum Općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-04-2009, 20:21
  2. Sony Ericsson K770 (3,2 mpx) vs C902 (5,0 mpx) kamera
    By .:TailS:. in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 29-10-2008, 12:01
  3. Sony Ericsson CAR-100
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-05-2004, 20:32

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove