već sam probao u seemu ukljuceno ali slika u a mobile nema i nema ni u c mobil e ni u b mobile ne znam kaj da radim a stvarno mi je glupa ova sad animacija
već sam probao u seemu ukljuceno ali slika u a mobile nema i nema ni u c mobil e ni u b mobile ne znam kaj da radim a stvarno mi je glupa ova sad animacija
Mess with best,die like a rest!!!
Bookmarks