Hvala na preporukama,al teže ga je naći na crno...
Izvorno postao tera21 Hvala na preporukama,al teže ga je naći na crno... bome i u ducanima. na ovim podrucima nisam vidio taj mob osim u frenda jednog. rekao bi da su on i w900 raritet.
Siemens c35i>Nokia 5210>Siemens MC60>Samsung E300>SE F500>SE K750i>SE Z530i>MDA VARIO>SE K800i> SE W900i>SE K550i>SE K770i>MDA VARIO again...
Pravila foruma
Bookmarks