Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Hybrid View

  1. #1
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A čekaj malo, zašto bi to uopće radili? Jedino da postoji nekakva zakonska odredba koja veli da se poruke moraju čuvati određeni period. Dok god to ne čujem iz usta neke glavešine iz T-Mobilea ili VIP-a, ne vjerujem.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung E250 ,BQ Sie. c81
    Operater
    VIP
    Postova
    233
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish-KI Pregledaj post
    A čekaj malo, zašto bi to uopće radili? Jedino da postoji nekakva zakonska odredba koja veli da se poruke moraju čuvati određeni period. Dok god to ne čujem iz usta neke glavešine iz T-Mobilea ili VIP-a, ne vjerujem.
    A to od velikih glavešina nebudeš nikada čuo!
    I ja sam čuo od frenda koji je delao u vipu da čuvaju poruke al ne znam kolko dugo!
    tuborg green(zajg) The lord of the drinks!!!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [6280] Smrzavanje pri snimaju videa
    By Brainbug in forum Nokia
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-06-2007, 10:00
  2. VIP daruje besplatne razgovore
    By fly::nan in forum T - Mobile
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 03-01-2007, 00:43
  3. Trebam Razgovore Iz Engleskog
    By Celikkk in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-09-2006, 19:12
  4. Svi operateri na jednom mobitelu
    By New Phone in forum Općenito
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 01-12-2005, 22:45
  5. Preimenovanje podforuma "Mobilni Operateri" u "Operateri" ili nešto sl. ?
    By //Wild-Boy\\ in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 01-04-2005, 12:29

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove