Join Today

Vidi rezultate ankete: Treba li ograničiti korištenje narječja?

Glasači
22. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    3 13,64%
  • Ne

    9 40,91%
  • Nepotrebno - sve ionako razumijem

    10 45,45%
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Banned Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    N90
    Operater
    091
    Godina
    39
    Postova
    942
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da ovaj malecki forum ima previse pravila s obzirom na svoju velicinu. postao je preozbljan i pomalo streberski cenzuriran. vise nije isto kao prije.

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Mobitel
    SE P1i, iPhone 3G
    Postova
    1.600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vjeko Pregledaj post
    mislim da ovaj malecki forum ima previse pravila s obzirom na svoju velicinu.
    Evo jedna pametna izjava.
    Hajde vi takozvani moderatori prestanite više praviti pizdarije i uvoditi stalno neka ograničenja jer više idete svima na onu stvar.

    Daj mi samo reci kako si došao na ovu dječju ideju...molim te...
    Ograničiti korištenje narječja....jebate koja bedastoća.

    Hajde molim zapitaj se što govoriš.

    Mislim da je ovdje i previše pravila...jedino ako hoćete raspizditi i rastjerati korisnike onda ih samo uvodite.
    Upravo zbog ovakvih i sličnih stvari mi ovaj forum ide na qurac

  3. #3
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vjeko Pregledaj post
    mislim da ovaj malecki forum ima previse pravila s obzirom na svoju velicinu. postao je preozbljan i pomalo streberski cenzuriran. vise nije isto kao prije.
    E vala, svaka ti dala Imaš pivu od mene

    Apropos teme, ilitiga on-topic. Osjećam se dijelom odgovornim što je pokretač teme pokrenuo istu, pa dozvolite da se obratim.

    Paz vako:

    Ja sam u spornoj temi spomenuo cenzuriranje jednog dijalekta, jer su drugi predbacivali jednom članu da ne piše "čisto hrvatski". Moja digresija je bila ništa nego sarkazam, pa se dade zaključiti da je cenzuriranje po regionalnoj pripadnosti, odnosno po dijalektima, u suprotnosti sa svim postulatima ovog nenadyebivog foruma. Dakle, ja sam protiv toga, neka svatko piše kako zna i umije, a ostlai članovi neka dotičnog cijene po njegovom pisanju/ponašanju.

    Ja imam protuprijedlog. Ako nekome smetaju dijalekti (vrli nam hrvatski), neka se oformi poseban moderatorski tim i neka lektorira postove koji su nepodobni i nepoćudni.

  4. #4
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vjeko Pregledaj post
    mislim da ovaj malecki forum ima previse pravila s obzirom na svoju velicinu. postao je preozbljan i pomalo streberski cenzuriran. vise nije isto kao prije.
    ...hej, hej...ovo je samo prijedlog - i s time nisam mislio na totalno uklanjanje narječja iz rečenica...

    ...druga stvar - zašto sam postavio ovu temu: pa neću ga valjda, u nekom tematskom dijelu foruma, nakon što je netko od forumaša napisao temu na svom narječju (a ja ga npr. 90% ne razumijem) najprije molit da napiše na razumljivom hrvatskom jeziku pa onda još potrošit 2-3 posta (tzv. offtopic) na samo to objašnjavanje što je on napisao...

    ...i treće:

    = Citat = Izvorno postao frish-KI Pregledaj post
    BTW, ne kužim odgovore u anketi. Koja je razlika između "ne" i "nepotrebno - sve ionako razumijem"?
    ...i ja vidim da sa se zeznuo ...moja greška...
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Kako ograničiti promet interneta?
    By ..::Crocky::.. in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 31-01-2007, 22:42
  2. Koristenje ADSL-a
    By TheRoyalFlash in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 01-11-2006, 00:13
  3. Korištenje mreže u Engleskoj?
    By vanessa in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 16-06-2006, 22:44
  4. Korištenje interneta u Europi
    By Drug Mile in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 19-01-2006, 10:03
  5. Koristenje Calling Carda na 8890
    By sms freak in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-07-2002, 22:02

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove