Ne mogu ti reći "mogli ste". Ili se jesi ili se nisi i oni to vide. Ne mogu ti naplatiti promet ako ga spojio nisi.
Izvorno postao frish-KI Ne mogu ti reći "mogli ste". Ili se jesi ili se nisi i oni to vide. Ne mogu ti naplatiti promet ako ga spojio nisi. Mogu mogu, ne naplate ti SAMO ako si na 1gb paketu i ne spojiš se nijednom.
Izvorno postao frish-KI Ne mogu ti reći "mogli ste". Ili se jesi ili se nisi i oni to vide. Ne mogu ti naplatiti promet ako ga spojio nisi. na flatu to ne vrijedi, nažalost. to su stvari koje nitko ne govori, osim ako eksplicitno pitaš
Pravila foruma
Bookmarks