"Preko neta" znaci da komp mora biti online u trenutku otkodiravanja.
"Cijena u ZG" pretpostavljam znaci da manje-vise svi u ZG traze otprilike toliko za otkodiravanje.
"Preko neta" znaci da komp mora biti online u trenutku otkodiravanja.
"Cijena u ZG" pretpostavljam znaci da manje-vise svi u ZG traze otprilike toliko za otkodiravanje.
Ako si mislio na to da das nekom unlockeru da ti to obavi, onda da, preporucam ti to, obzirom da se radi o K800.
U tom slucaju nema rizika, tj. sve rizike preuzima unlocker, a ako je dobar, moci ce povratiti mobitel ma sta da mu se desilo.
AFAIK je dosta rijetko da se zapravo nesto lose desi, ali nikad ne znas.
Slazem se sa RAULom, javi se Inovatoru.![]()
Zadnji uredio ravilov : 11-07-2007 u 09:15
Bookmarks