Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pod stavkom display settings ima stavka TV-out u kojoj još mogu odabrati PAL ili NTSC tako da bi moj trebao podržavati tu funkciju

  2. #2
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dfistrov Pregledaj post
    Pod stavkom display settings ima stavka TV-out u kojoj još mogu odabrati PAL ili NTSC tako da bi moj trebao podržavati tu funkciju
    Ajoj, neznam di mi bile misli........

    Veznao za:
    Pomoću kakvog kabla da spojim mob na tv?
    Tereba ti USB kabel sa USB=>AVI ali to bi trebao dobit u pakovanju..

    ALi nista novo za nas kad je iz EuropaTrade uvoznik.....

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Ivanic-Grad
    Mobitel
    J700 i 6230i
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    381
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao exotica Pregledaj post
    Ajoj, neznam di mi bile misli........

    Veznao za: Tereba ti USB kabel sa USB=>AVI ali to bi trebao dobit u pakovanju..

    ALi nista novo za nas kad je iz EuropaTrade uvoznik.....
    -moj je stari kupio vani D900i i opet nije dobio taj kabel za TV!!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. K800 - pdf, office i slicni dokumenti
    By absBeg in forum Općenito
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 16-11-2008, 01:22
  2. Office dokumenti na SE?
    By ivan in forum Općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 02-12-2007, 21:45
  3. S75-audio izlaz
    By sasa g in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 05-10-2006, 17:44
  4. word i .pdf dokumenti na v3x
    By jozo112 in forum Općenito
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 20-06-2006, 20:02
  5. adapter na 3.5mm izlaz, HS-3
    By atlantique in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 31-01-2006, 23:08

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove