Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Threaded View

  1. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako isključiš mobitel sa starom sim karticom, radi li nova normalno?

    Nekoč davno zanimao sam se za twin card (t-mobile uslugu kada se za jedan broj dobiju dvije sim kartice). Rekli su mi da jedna sim kartica mora uvijek biti isključena, jer kada bi obadvije radile istovremeno, ne bi se znalo na koju će stizati pozivi i poruke, tj. sustav bi podivljao. Mislim da je to sad slučaj kod tebe.

    Zato velim, isključi jednu karticu i druga bi trebala raditi normalno.
    Zadnji uredio hrc777 : 04-07-2007 u 19:22


 

Slične teme

  1. T-mobile imenik - problem u trazenju broja
    By Trapavi in forum T - Mobile
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-10-2007, 23:59
  2. Odgovora: 8
    Posljednji post: 18-06-2007, 11:35
  3. Optima telecom
    By Bimbranica in forum Fiksni operateri
    Odgovora: 68
    Posljednji post: 16-03-2007, 11:07
  4. Blokiranje sms-a s određenog broja
    By cyb in forum Općenito
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 14-06-2006, 21:55

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove