Mislim čemu si zapeo za tako stari model. W800 se više ne prodaje koliko ja znam tj od dolaska W810. W700 sam ja nedavno vidio za kupiti u microline-u al on ima drugačije boje na masci i nema AF. Uopče ne znam tko je odobrio za W700 zeleno svjetlo za proizvodnju. Pa rađe si uzmi W810, njega se još može nači po dučanima, a i ljepši mi je.