Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Sibenik
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    t-mobile
    Postova
    192
    Bodovi
    6.760
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.760, Nivo: 19
    Bodovi: 6.760, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kad spojis mob u komp on kaze da je nasao novi software,ti stavis advanced install drivera i selektiras folder u kojem su driveri..kad te pita dal zelis stavit drivere koji nisu digitaly signed ti stavis "continue anyway".. i tako 6 ili 7 puta , koliko te pita..

  2. #2
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Flegmaa Pregledaj post
    kad spojis mob u komp on kaze da je nasao novi software,ti stavis advanced install drivera i selektiras folder u kojem su driveri..kad te pita dal zelis stavit drivere koji nisu digitaly signed ti stavis "continue anyway".. i tako 6 ili 7 puta , koliko te pita..
    i tako ce te pitat za svakakva sranja koja imaju u svom imenu "motorola" (barem je mene tako), ali za sve sta treba samo odaberi iste drivere
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Mobitel
    HTC WildFIRE
    Operater
    VIP
    Postova
    46
    Bodovi
    5.273
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.273, Nivo: 17
    Bodovi: 5.273, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    znaci kad uljucim mob on meni found new hardware i ja stavim da hocu instalirat drivere pa stavim da to napravi iz odredene mape i sacekam i to je to

    znaci driveri idu u mob a ne u komp

  4. #4
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao TXS Pregledaj post
    znaci driveri idu u mob a ne u komp
    driveri idu u komp, a ne u mob, to su "upute" za komp i programe na kompu dsa prepoznaju uredjaj (mobitel), dokaz ti je da, kada odneses mob na drugi komp, morati ces ponovo instalirat drivere
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Mobitel
    HTC WildFIRE
    Operater
    VIP
    Postova
    46
    Bodovi
    5.273
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.273, Nivo: 17
    Bodovi: 5.273, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uspio jel neko zna neki dobar ediitor za menu i tak

  6. #6
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imas na modmymoto.com, samo se trebas regat, zove se p2k menu editor
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  7. #7
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Mobitel
    HTC WildFIRE
    Operater
    VIP
    Postova
    46
    Bodovi
    5.273
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.273, Nivo: 17
    Bodovi: 5.273, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Flegmaa Pregledaj post
    kad spojis mob u komp on kaze da je nasao novi software,ti stavis advanced install drivera i selektiras folder u kojem su driveri..kad te pita dal zelis stavit drivere koji nisu digitaly signed ti stavis "continue anyway".. i tako 6 ili 7 puta , koliko te pita..

    sve sa, napravio al opet nece ali sve mi je bilo osim
    Code:
    kad te pita dal zelis stavit drivere koji nisu digitaly signed ti stavis "continue anyway".. i tako 6 ili 7 puta , koliko te pita..

  8. #8
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    reci, sta ti pise, jel ti kaze "Device succesfully installed"(ili slicno), p2k nece prepoznat mob, pojavila se greska pri instaliranju, u cemu je problem?
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. BT dongle ne radi kako treba
    By DragonSoul in forum Mreža
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 17-02-2006, 22:59
  2. Motorola v70 ne radi osvjetljenje i nece zvonit
    By Glava_18 in forum Motorola
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 15-10-2005, 21:00
  3. N-Gage.....nece ga prepoznat
    By Fanatic in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 16-08-2005, 23:20
  4. Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-04-2005, 03:37
  5. MPX200- ne radi GPRS
    By sdumanic in forum Windows Mobile
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 25-02-2005, 15:50

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove