Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    okolica ZGB
    Mobitel
    iPhone 4 32GB
    Operater
    T-mobile, Vip
    Postova
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sorry na off-u, al i moja je frendica probala prebacit Vip prepaid na Tele2, također prepaid, ima 17 i žena joj veli da automatski kad utipka JMBG, program joj neće prihvatit, kao samo stariji od 18!

    Stari, kak si?!?

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC One
    Operater
    Tele2
    Godina
    35
    Postova
    507
    Bodovi
    8.726
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.726, Nivo: 22
    Bodovi: 8.726, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Niđo87 Pregledaj post
    sorry na off-u, al i moja je frendica probala prebacit Vip prepaid na Tele2, također prepaid, ima 17 i žena joj veli da automatski kad utipka JMBG, program joj neće prihvatit, kao samo stariji od 18!

    Očito još jedno neznanje zaposlenika. Maloljetna osoba može prebacivati svoj prepaid broj između mreža.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Glazbeni spotovi , testirani na K750i
    By sezam-picika in forum Općenito
    Odgovora: 70
    Posljednji post: 14-07-2007, 16:49
  2. McAfee VirusScan Mobile 1.11
    By fliponja in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-12-2006, 16:34
  3. 150 000 korisnika Tele2
    By pppprrrr in forum Tele 2
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 28-04-2006, 22:05
  4. Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-04-2006, 12:02
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 09-11-2002, 20:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove