sorry na off-u, al i moja je frendica probala prebacit Vip prepaid na Tele2, također prepaid, ima 17 i žena joj veli da automatski kad utipka JMBG, program joj neće prihvatit, kao samo stariji od 18!
![]()
sorry na off-u, al i moja je frendica probala prebacit Vip prepaid na Tele2, također prepaid, ima 17 i žena joj veli da automatski kad utipka JMBG, program joj neće prihvatit, kao samo stariji od 18!
![]()
Stari, kak si?!?
Bookmarks