Ja kupio mob prije nekih malo vise od mjesec dana i mogu rec samo - koma!
Prva zamjerka limitiran broj karaktera za unos u imenik (npr. ocu upisat ime i prezime osobe, no nedaj boze da to oboje bude duze od 13 karaktera - tolko max stane)
Druga zamjerka - mob je uzasno spor! i cesto se zna zblesavit ako mu u utipkas neku kombinaciju...
Treca zamjerka - kak maknut faking t-mobileovu temu?

Bookmarks