...krenulo je...
neznam kaj si stavila al opet sam dobila tvoj fotos
Izvorno postao dmi ...krenulo je... slažem se
stavi si kombinaciju zone alarma i nod32 i nemas brige..
Pravila foruma
Bookmarks