Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran100 Experience Points10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Brinje
    Mobitel
    Moto G
    Operater
    Bonbon
    Godina
    41
    Postova
    634
    Bodovi
    19.568
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.568, Nivo: 33
    Bodovi: 19.568, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 99,2%
    Ukupna aktivnost: 99,2%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iznamljuju infrastrukturu Vipa te Teletina nemože ići ispod rentabilnosti, dok Tomato može ići skroz nisko samo sve ovisi o "politici"".

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    16. meridijan
    Mobitel
    Nokia(kikiriki model)
    Operater
    tele 2,VIP vpn
    Postova
    214
    Bodovi
    6.309
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.309, Nivo: 18
    Bodovi: 6.309, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao lika091 Pregledaj post
    Iznamljuju infrastrukturu Vipa te Teletina nemože ići ispod rentabilnosti, dok Tomato može ići skroz nisko samo sve ovisi o "politici"".

    Pa što onda ako iznajmljuju infrastrukturu od Vipa?Od početka imaju najniže cijene.A o Tomatu mi se ne da pisati koliko su jadni!!!


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove