prilican broj novosti.lijepo bi bilo kad video bio u VGA rezoluciji,kad bi imao WLAN...
Izvorno postao Vepar prilican broj novosti.lijepo bi bilo kad video bio u VGA rezoluciji,kad bi imao WLAN... Bilo bi ljepo kad bi imao dobar zvučnik kao n73
View Tag Cloud
Pravila foruma
Bookmarks