Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koja je razlika između ovih dviju kartica :

    http://www.optimum-online.hr/shop/vi...roduct=2902115


    http://www.optimum-online.hr/shop/vi...roduct=2902149

    ili bolje pitanje koja bi radila na d900 ? (ako je bitno verzija je D900BTFI2 )
    Zadnji uredio Matzan : 09-06-2007 u 16:07

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Ivanić Grad
    Mobitel
    Lenovo Vibe Z2
    Operater
    tomato
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    14.367
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Matzan Pregledaj post
    koja je razlika između ovih dviju kartica :

    http://www.optimum-online.hr/shop/vi...roduct=2902115


    http://www.optimum-online.hr/shop/vi...roduct=2902149

    ili bolje pitanje koja bi radila na d900 ? (ako je bitno verzija je D900BTFI2 )
    Prvi link je za MiniSd karticu koja ne paše u D900 jer on prima MicroSD kartice kao iz drugog linka.
    CARpeDiem*


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [v360] Podrzava li MicroSD od 1gb?
    By avantgard in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-07-2007, 21:33
  2. D600-Dali postoje Dodatni vanjski zvučnici
    By ..::Crocky::.. in forum Samsung
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 26-06-2007, 15:19
  3. Dali w810 podržava memory card od 4giga
    By scorpion in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-03-2007, 13:08
  4. Cx70 PodrŽava Mp3???!!!!!
    By SiemensCX70 in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-01-2007, 21:03
  5. VIP ne podržava nokiu
    By Slatky in forum T - Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-06-2006, 23:26

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove