Zbog čega je sporiji? Koliko je to u praksi sporije? Jer to me posebno nervira kod moba kad mu tri godine treba da neku postavku primjeni ili promjenu sačuva.
btw gledajući onu usporedbu na gsm arena čini mi se da su slike čak i bolje nego na k800, makar to su po meni takve sitnice da je to zanemarivo.





Bookmarks