Pozdrav svim članovima foruma! Kao novog člana i odnedavnog vlasnika benq-siemensa c81 molio bi vas ako mi možete detaljnije opisati nedostatke trenutnog i eventualne prednosti novog firmwarea za ovaj mobitel. Određene nedostatke sam i sam uočio (ponekad reagira sporo, baterija ne traje bog zna koliko dugo, nema jasan znak prilikom slanja poruka ...). Dali te i neke druge nedostatke otklanja novi firmware. Mobitel sam kupio za 1kn na produženje pretplatničkog ugovora. Može li se i sa koje stranice skinuti najnoviji firmware, na službenim stranicama trenutno nema ništa. Ima li igdje jeftinije kupiti USB kabel za ovaj mob od 162kn? Hvala unaprijed!