Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Hybrid View

  1. #1
    Banned
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    729
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo ljudi učinio sam sve što ste rekli , uspio sam malo ublažiti štopanje kompa , ali nisam prozore koji mi uljeću na internetu . pa , ako ima još koji dobar program za to , neka netko kaže

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    K770; Z240; W800(Sjeban)
    Operater
    ¤V)°(P¤;T-mobile
    Postova
    441
    Bodovi
    5.901
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.901, Nivo: 18
    Bodovi: 5.901, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao T o m o T Pregledaj post
    Evo ljudi učinio sam sve što ste rekli , uspio sam malo ublažiti štopanje kompa , ali nisam prozore koji mi uljeću na internetu . pa , ako ima još koji dobar program za to , neka netko kaže
    Ja ti također predlažem formatiraj i stavi novi windows!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nokia 6234, problemi s povezivanjem
    By nyame in forum Nokia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-03-2007, 08:46
  2. x200 problemi, problemi
    By plasticbottle in forum Samsung
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 27-02-2007, 12:26
  3. Problemi s MPM-om....
    By regobo_02 in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-11-2006, 20:22
  4. Problemi sa firewallima....
    By Akabar in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 06-06-2006, 01:18
  5. problemi problemi i opet problemi
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-03-2005, 02:13

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove