evo ga jadmaker
Zadnji uredio imaticx : 31-03-2010 u 21:19
iPhone 5s 16 GB
Izvorno postao imatic evo ga jadmaker Hvala care, radi proguglao bi još sinoć, al nisam bio tu. Treba mi .jad za LG, eh nije to Nokia
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
Pravila foruma
Bookmarks