ima ga frend i mob je dobar ;
postoji cisti SW od k618(mobovi su hardverski identicni),iako ni taj od vodafona nije los;
ekran je bolji od k750 , malo je veci i po meni ima nekak zivlje boje,
Bat mu traje po 4 dana uz normalno koristenje (sa upaljenim 3G-om, i dosta slusa muziku)
kvaliteta izrade je visoka (stoput mu je ispo i nije mu nista samo se malo zgrebo , NISTA ne skripi)
Ima odlican zvucnik koji se jako jako cuje,
dosta je brz
Ako imas priliku kupi ga jer se sad i dobiju zvucnici![]()
![]()
![]()
![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks