Izvorno postao Boss212 to obavezno na servis tu nesto ne valja, siguran sam mislim da trcis pred rudo, nek prvo proba mob bez kartice, pa onda sa nekom kvalitetnijom karticom, pa da ne gubi vrijeme u servisu ako i dalje ne valja, brzo u servis dok jos imas garanciju
TDI macht Spass
Pravila foruma
Bookmarks