Dakle da ponovim još jednom:
http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=582983&postcount=24
crveno je Main,zeleno je FS a malo bijelo je zaključanost na mrežu i s tim nemožeš ama baš ništa.
Ko ni nakon ovoga nije shvatio da svoj Sony Ericsson nemože uopće otključati flashanjem neka odustane od mrdanja po telefonu jer bi moglo biti odlazaka na servis.



Odgovori uz citat
Bookmarks