A ta kamera je inače znatno bolja. Neš ti kamere! A i videopozive će non-stop koristiti. S kim?
Zadnji uredio Ico : 20-05-2007 u 10:11
Izvorno postao frish-KI A i videopozive će non-stop koristiti. S kim? mozda bude,je skup al bas je zakon kad vidis s kim pricas
Zadnji uredio Ico : 20-05-2007 u 10:13
Pravila foruma
Bookmarks