Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    Evo zanima me dali tko zna koja je razlika između ovih satelitskih kartica ...osim u cijeni..

    Sky Star 2 - oko 500 kn

    Smartvision cdvbany 2030s - 140 kn (Kartica je coship - made in china a kod nas se prodaje kao smartvision cdvbany 2030s

    Malo sam se raspitao i baš u inat kažu da je ta od Smartvisiona dobra... radi sa manje softwareskih aplikacija ali dovoljno je da radi sa dvbdream i progdvb te manna i sky net programima...
    razlika je velika, ako je kartica od technisata, koliko vidim po cijeni je onda je velika, zato kaj u samom procesoru i brzini prikaza se razlikuju, ljepse ce radit hdtv, drugo ovo je neka marka onak postrani smatvision, mlada marka i nesigurna, dok je techisat jako dobar i stabilan!!!
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao microhard Pregledaj post
    razlika je velika, ako je kartica od technisata, koliko vidim po cijeni je onda je velika, zato kaj u samom procesoru i brzini prikaza se razlikuju, ljepse ce radit hdtv, drugo ovo je neka marka onak postrani smatvision, mlada marka i nesigurna, dok je techisat jako dobar i stabilan!!!
    To je istina....ali ova kartica je definitivno isprobana i radi bez problema...
    Radi sa manje softverskih aplikacija ali dovoljno je da radi sa dvbdream i progdvb te manna i sky net programima...to je najbitnije

    Sve mi je pojašnjeno na satelitskom forumu...sad samo da nađem vremena i otiđem ju kupiti...

    Daj mi samo reci na brzinu ako znaš kolko dođe twin lnb..znači sa dva izlaza? Više od 150 kn?

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    najbolje ako imaš love da kupiš dreambox. bez obzira koji model
    osim ako koristiš motor onda neide na dm 500, ostale da.
    a ako kupuješ bap skystar. onda tehnicsat marku. i nema beda.


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove