Izvorno postao ThePornstar Ja sam kupio jučer neke kineske sluške s miniUSB priključkom za L7 za 60 kn i malo krče pa ću sutra probat zalemit neke druge slušalice. di si to našao?
Izvorno postao kowalski di si to našao? kod nas u ivaniću
CARpeDiem*
Pravila foruma
Bookmarks