hahahahahahahaha

kao što netko reče, moglo je ostati kako je i bilo - vi bi i dalje plaćali svoje račune i kukali kako je kod drugog bolje. i nikome ništa.
ali, čim netko izjednači nešto s nečime, odmah su zadnje smeće koje vas pljačka i tako dalje...

vicevi...