Koji je i kako do njega?
Koji je i kako do njega?
U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!
Subsidy code je kod kojim je mob zakljucan na neku mrezu (u tvom slucaju 098). Ti trebas otkljucati svoj mob putem koda ili testpointa. Za kod ces trebat platiti a tp mozes sam napravit (iako nisam siguran da je to moguce putem tp-a za ovaj model)
Najjednostavnije ti ga je dati lokalnom unlockeru da ti ga otkljuca za pare![]()
Bookmarks