Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Trogir
    Mobitel
    e66
    Operater
    505 s crtom
    Godina
    35
    Postova
    1.623
    Bodovi
    23.824
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .:SlayeR:. Pregledaj post
    usb zvučnike nemam... a ak zbrišem drivere pa nebum imal zvuka...... kak to onda?

    EDIT: evo izbrisal sam drivere, resetiral komp i opet ne radi
    nisam mislio izbrisat drivere nego skinut nove

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Xperia S
    Operater
    Tele2
    Postova
    564
    Bodovi
    11.462
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.462, Nivo: 25
    Bodovi: 11.462, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 2,0%
    Ukupna aktivnost: 2,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao OuttaControl Pregledaj post
    nisam mislio izbrisat drivere nego skinut nove
    lol

    a neznam ima tolko tih drivera za realtek neznam koji su najnoviji... jel bi neko mogel dati link pls

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb,>>>Sesvete<<<
    Mobitel
    Iphone 3GS 32GB
    Operater
    T-mobile
    Godina
    36
    Postova
    237
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .:SlayeR:. Pregledaj post
    lol

    a neznam ima tolko tih drivera za realtek neznam koji su najnoviji... jel bi neko mogel dati link pls
    A da jednostavno probaš instalirat ne nekom drugom kompu, pa da vidiš jel radi tamo, ili da posudiš od nekog cod.
    A ak ti ni onda ne radi, onda je to do tvog kompa.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. CoD2 problem s rezolucijom.
    By josip_su in forum Igre
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-03-2007, 17:19
  2. CoD2 problem
    By josip_su in forum Igre
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 02-03-2007, 19:32
  3. nfs carbon problem sa pokretanjem
    By FatalERROR in forum Igre
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 19-11-2006, 22:07
  4. COD2 problem oko pokretanja igre
    By Skener in forum Igre
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-10-2006, 20:59
  5. Problem s pokretanjem HID fileova
    By chorijan in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-04-2006, 13:17

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove