Hvala primio sam dvije pozivnice od andro i Dark, hvala obojici.
p.s. jeli mogu koristiti joost i na nekom drugom racunalu da se samo logiram, bez installa joost bete na taj komp?
Hvala primio sam dvije pozivnice od andro i Dark, hvala obojici.
p.s. jeli mogu koristiti joost i na nekom drugom racunalu da se samo logiram, bez installa joost bete na taj komp?
daj na moj ivan.pavlina@kr.htnet.hr
thnx unaprjed![]()
Bookmarks