ja mislim da iako je mono da mora svirat na obadva zvučnika, samo što će obadva zvučnika svirat isto
Izvorno postao hellboy152 ja mislim da iako je mono da mora svirat na obadva zvučnika, samo što će obadva zvučnika svirat isto jedno je sto ti mislis, a drugo je ono sto je napisano u prvom postu. Valjda covjek zna dal svira iz oba ili samo jednog zvucnika.
dobar grah daleko se čuje
Pravila foruma
Bookmarks