Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ivstojic Pregledaj post
    To sam baš gledao jučer..čini mi se ockej....al' volio bi čut kako se vama ponašao...ne želim kupit nešto pa za mjesec dva nezadovoljan.
    gle ja imam sky star 2 i sky star 3, obadvoje je od TECNIIHSATA! I radi ne dobro nego odlično, bitno je jako da je od tecnihsata, jer sam cuo da druge izvedbe ne rade baš nešto.

    --->radi jako dobro, brzo i sve, samo mu dodaš malo pasivnih coolera po kartici i da vidiš razlike, jer se grije dosta čipovi po njemu...
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 3g+ipod video 30Gb
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    933
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao microhard Pregledaj post
    gle ja imam sky star 2 i sky star 3, obadvoje je od TECNIIHSATA! I radi ne dobro nego odlično, bitno je jako da je od tecnihsata, jer sam cuo da druge izvedbe ne rade baš nešto.

    --->radi jako dobro, brzo i sve, samo mu dodaš malo pasivnih coolera po kartici i da vidiš razlike, jer se grije dosta čipovi po njemu...
    Puno hvala..ovih dana sam bio u gužvi pa se nisam stigao baviti time..ali ja te zagnjavim kad mi bude trebala pomoć okok toga.poz!

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemaš frke..zovi samo zovi..
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove