De snimanje u tom formatu ti ždere po 1 min 1 gb pa ne preporučujem
Izvorno postao NiX@tHeG4M3R De snimanje u tom formatu ti ždere po 1 min 1 gb pa ne preporučujem dakle onda dvd filmovi traju kojih 4minute cool
After all...
Izvorno postao NiX@tHeG4M3R De snimanje u tom formatu ti ždere po 1 min 1 gb pa ne preporučujem Da je i tako, ali nije 80 giga je dovoljno!
Tv kartica je E-tech TVPI03 sa philipsovim SAA7134HML chipom
Pravila foruma
Bookmarks