zasto jadan?![]()
a on je kao neki izolirani slucaj? a sta mi svi ostali koji imamo maxtv nama radi bolje njego njemu ili sta?
ali cijeli taj text je malo prenapuhan. ne vjerujem da mu se 3 puta zamrznuo.
ljudi cesto prenapusu cijelu stvar kad im jednostavno zivci malo odu.
pa imam i ja prigovora na maxtv koliko god hoces pocevsi od njegove sporosti do recimo netocnih informacija (krivi opis filma i sl.) ali necu na takav nacin sebi 'olaksat'.
neznam kad je doticni gospodin napisao taj text posto nema datuma, kaze u videoteci su jadni filmovi, no sada ima dosta filmova i to novih. nemoze se ocekivat da ce odmah na pocetku imati kompletnu videoteku.
sdruge strane je u pravu, i mozemo se samo nadati da ce t-com-ova usluga MaxTV svremenom postati bolja i kvalitetnija.
p.s. ako je imao maxtv prilikom testne faze, onda odkud mu pravo da se zali... pa cak i ako je placao kao sto kaze, sam je pristao da konzumira uslugu koja se nalazi u testnoj fazi.
i btw. ja sam prilicno zadovoljan sa maxtv, no ako je nekome dostupna kabelska, to bi ipak bio prvi izbor, jer kao sto znamo, tv preko interneta jos uvijek ne izgleda onako kako bi to trebalo.



Odgovori uz citat
Bookmarks