Onaj tko je radio đojstik ze taj mobitel treba bit bannan iz bilokakve firme koja se bavi dizajniranjem iceg kompliciranijeg od sladoleda na štapiću.

tak zasrat obican joystick to je strasno.
kolko sam zivaca potrosio skrolanjem/stiskanjem..straasno.