Izvorno postao ecstasy aka ex ma i ja sam mislio kad svi kazhu symb je zakon pa rekoh aj da i ja kupim symb,sad mi je bezz i nemogu ga se rijeshit Ako mislis na 6230i onda ni nisi imao "pravog" symbiana..
Pravila foruma
Bookmarks