Izvorno postao nix1001 Mislim da mozes prec na tu tarifu i onda vrijedi flex 300- min. 2 osobe, flex 500 2 ili 3 osobe, flex 700 2 - 4 osobe i onda se veličina paketa dijeli na broj osoba nisam ih baš shvati za flex 300 ja sam nositelj preplate koliko još čalnova mogu uključiti znači 1ili 2
***There isn’t a perfect smartphone out there. There’s always something for anyone to love or hate.***
Pravila foruma
Bookmarks