hvala bimbi na odgovoru. kolko sam shvatil onda je zapravo to to kaj sam ja snimio (kaj se tice kvalitete).
jako mi je dobro doslo kaj odvaja svaki prekid snimanja jer mi je lakse napravit chaptere.
a s cim ti radis to prebacivanje i sve to skupa??? ja sam izabral pinnacle jer ima dosta dobar tutorial, pa sam ga zato uzel za pocetak.
a kaj se tice ovog efekta stabilizacije u pinnaclu neznam kolko on pomaze, ali probat cu malo s njim i malo bez njega. mislim da je bitinije da je na kamerito ukljuceno.


Odgovori uz citat

Bookmarks