Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    D. Stubica
    Mobitel
    HTC Wildfire,Sa SGH P510
    Operater
    Tele2 , vip
    Postova
    523
    Bodovi
    8.723
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.723, Nivo: 22
    Bodovi: 8.723, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hvala bimbi na odgovoru. kolko sam shvatil onda je zapravo to to kaj sam ja snimio (kaj se tice kvalitete).

    jako mi je dobro doslo kaj odvaja svaki prekid snimanja jer mi je lakse napravit chaptere.

    a s cim ti radis to prebacivanje i sve to skupa??? ja sam izabral pinnacle jer ima dosta dobar tutorial, pa sam ga zato uzel za pocetak.

    a kaj se tice ovog efekta stabilizacije u pinnaclu neznam kolko on pomaze, ali probat cu malo s njim i malo bez njega. mislim da je bitinije da je na kamerito ukljuceno.
    Nemam potpisa, jer neznam kaj da napisem!:-(

  2. #2
    ThreeEyedExtraTerrestrial Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb/Zapresic
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    T-Com & Tele2
    Godina
    45
    Postova
    2.704
    Bodovi
    50.859
    Nivo
    55
    Bodovi: 50.859, Nivo: 55
    Bodovi: 50.859, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ExCenTric Pregledaj post

    a s cim ti radis to prebacivanje i sve to skupa??? ja sam izabral pinnacle jer ima dosta dobar tutorial, pa sam ga zato uzel za pocetak.
    Kako rekoh, proslo je vremena od kada sam ja to radio.

    Naime radio sam to za druge ili ponekada za neku sitnu lovu!

    Video kameru nemam, niti me privlaci snimanje video materijala, preferiram nepokretnu sliku.

    Kada sam to radio koristio sam Pinnacle studio. Poceo sam nesto raditi sa Adobe Premierom, ali mi je on bio predetaljan i prekompliciran. Takodjer niti Ulead studio nije los, ali nakon Pinnaclea zahtijeva odredjeno razdoblje navikavanja.

    " To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. ROKR E2 pitanja...
    By FlowBlow in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 09-03-2007, 16:52
  2. Par pitanja (vezano za K750i)
    By X-Plosiv in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 02-02-2007, 12:14
  3. MDA Compact pocetnicka pitanja
    By Lejzermaster in forum Windows Mobile
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 14-08-2006, 15:58
  4. SLVR L7 pitanja i komentari
    By jankec in forum Motorola
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 31-05-2006, 01:13
  5. Da li nam treba forum za općenita pitanja o mobitelima?
    By Sljaka in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 28-12-2004, 14:35

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove