= Citat = Izvorno postao Sljaka Pregledaj post
Pregledao sam malo bolje tu temu i predlažem ti slijedeće. Umjesto da vraćamo tu temu u kojoj ima stvarno sve i svašta i nakon nekoliko postova više se ne zna tko prodaje a tko kupuje, otvori tri nove teme. Odvoji kupnju, prodaju i zamjenu. Bit će preglednije i neće biti zbunjivanja.
pa dobro, hocu..
samo mi smeta to sto je kinfa zatvorio tu moju temu, a u oglasniku ima jos milion vecih oglasa..

i necu nista otvarati, dok se kinfa ne javi, da ne bi jos ban popusio..