Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    SeSvEtE
    Mobitel
    BB 8310,U900 Soul
    Operater
    VIP
    Godina
    34
    Postova
    500
    Bodovi
    6.958
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.958, Nivo: 19
    Bodovi: 6.958, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Angry sramota

    = Citat = Izvorno postao stift Pregledaj post
    (to hoće sestra mada bi ja radije da ima AAA ili AA bateriju)



    Kaj ti brijesh jel kupujesh mp3 sestri il sebi...li-ion su puno bolje i jednostavnije bat. usput sony ti je 100x bolji izbor,shta joj opche kupujesh,ak ne ono kaj bi ona htjela...koda je bitno shta ti ochesh
    ti nisi ljubitelj sony pa ga nisi kupio sestri koja ga htjela zamisli fakat te mozhe bit sram...Tvoji interesi tu nemaju veze daj to shvati,ono shta je mene moja sastra zhicala to je i dobila(moj nw-e405 SONY) i tak treba bit,ak vech nekaj kupujesh kupi kaj ona oche probao sam taj philips usput,naspram sonya je ko puzh...

    tipichan zagorac...
    Nokia-5110.3310.3510.6070.6230.6260.6230i.6280.8910.8310 ..Motorola-v3.v3i.k1..LG-ke800..Samsung-s5230.d600.e900.u600.u900.i900 Omnia..HTC-Wilidfire..Ericsson-a1018s.t29s.. SonyEricsson-t310.v610.s500.k750.j300..BlackBerry-8310 Curve..Siemens-S65

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    Xperia X8
    Operater
    tomato
    Postova
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ecstasy aka ex Pregledaj post

    tipichan zagorac...
    Daj mi reci u čemu je tvoj problem i kaj znači ova tvoja izjava koju sam quotal?

    Ako si pažljivije čital, mp3 kupujem sestri, a nisam odmah kupil tog Sony-a jer nisam ništa na netu pročital o njemu,nikakav review i zato ga nisam uzel.
    Namjera mi je bila kupiti joj Creative od 1 Gb ali joj se dizajnom ne sviđa.

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    SeSvEtE
    Mobitel
    BB 8310,U900 Soul
    Operater
    VIP
    Godina
    34
    Postova
    500
    Bodovi
    6.958
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.958, Nivo: 19
    Bodovi: 6.958, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao stift Pregledaj post
    Daj mi reci u čemu je tvoj problem i kaj znači ova tvoja izjava koju sam quotal?

    Ako si pažljivije čital, mp3 kupujem sestri, a nisam odmah kupil tog Sony-a jer nisam ništa na netu pročital o njemu,nikakav review i zato ga nisam uzel.
    Namjera mi je bila kupiti joj Creative od 1 Gb ali joj se dizajnom ne sviđa.
    (to hoće sestra mada bi JA radije da ima AAA ili AA bateriju)
    chitaj se malo
    Zapel joj za oko Sony NW-E-002/P ali pošto JA nisam ljubitelj te marke mp3 player nismo kupili.
    shta se tiche reviewa za marku poput sonya ili ipoda itd meni je dosta ovo s bilo kojeg foruma:
    Btw. imam sony NW-E003 od 1Gb i super sam zadovoljna.
    Nokia-5110.3310.3510.6070.6230.6260.6230i.6280.8910.8310 ..Motorola-v3.v3i.k1..LG-ke800..Samsung-s5230.d600.e900.u600.u900.i900 Omnia..HTC-Wilidfire..Ericsson-a1018s.t29s.. SonyEricsson-t310.v610.s500.k750.j300..BlackBerry-8310 Curve..Siemens-S65


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Download Uputstava za sve mobitele
    By Downloader in forum Općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-11-2009, 14:27
  2. Crystal 2 Mobile Player v2.10 UIQ
    By zerobravo in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-09-2006, 16:43
  3. mp3 player
    By daisy in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 31-08-2006, 19:27
  4. MD player (minidisc) ili SD player? pitanje je sad...
    By flOoKi in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 171
    Posljednji post: 09-05-2003, 19:55

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove