Jel zna netko kako da u već napravljenu temu (tj. skinutu s interneta) pormijenim izgled ikonica (na glavnom ekranu), htio bih one orginalne koje dođu s nokiom, ali neznam kako da ih stavim.
Pozdrav
Jel zna netko kako da u već napravljenu temu (tj. skinutu s interneta) pormijenim izgled ikonica (na glavnom ekranu), htio bih one orginalne koje dođu s nokiom, ali neznam kako da ih stavim.
Pozdrav
ikone možeš promijeniti u theme studiu, tj staviti originalne tako da skineš temu, otvoriš ju u theme studiu i tamo makneš te i ikone, i onda ti budu one original Nokine...
Ako nemaš theme studio ili neznaš kako bi to napravio, daj link na tu temu, pa ću ti to napraviti...
Pozdrav
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Bookmarks