Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Captivate
    Operater
    VIP, T-Mobile
    Godina
    46
    Postova
    143
    Bodovi
    9.457
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.457, Nivo: 23
    Bodovi: 9.457, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne mislim na tipke, nego imam jedan Dell 19" koji ne da podešavati kontrast kad je spojen preko DVI. Jednostavno mu je onemogućena ta opcija u meniju. A isto ima velik kontrast i naporno ga je duže vrijeme gledati.

    Mislio sam da možda i taj Samsung ima tako.

  2. #2
    Forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Mobitel
    Nokia 6680,MDA 2,
    Operater
    Vip,Cronet
    Postova
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mrle Pregledaj post
    Ne mislim na tipke, nego imam jedan Dell 19" koji ne da podešavati kontrast kad je spojen preko DVI. Jednostavno mu je onemogućena ta opcija u meniju. A isto ima velik kontrast i naporno ga je duže vrijeme gledati.

    Mislio sam da možda i taj Samsung ima tako.
    ma ima on u meniju za smanjivanje svjetlosti , ali i kad stavis na 0 ,
    bijela je toliko izrazena , da jednostavno zasljepljuje..
    ko kad gledaš dok netko vari..
    i onda pogledas ,npr u mobitel ,i nist ne vidis na ekranu,
    sve ti crno pred ocima ,
    to je neka nova tehnologija contrasta 2000:1,
    nisam imao pojma kad sam uzimao, nego sam uzeo zato sto mi se monitor svidao na izgled, inace standardni su oko 500 -600..
    pisao sam uvozniku , bas da vidim jer ima nesto od samog proizvodaca,
    jer *ebes monitor ako u njega ne mogu gledat..
    svaka škola se placa pa tako i ova..


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Monitor od laptopa kao obicni monitor ?
    By Aureus in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-11-2006, 18:01
  2. Bluetooth monitor
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-05-2004, 20:23
  3. DATA kabal i T68i
    By nimda in forum Arhiva
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-03-2003, 14:27
  4. DATA kabal i T68i
    By nimda in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 22-03-2003, 14:27
  5. net monitor u novim Nokiama
    By jsp m in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-09-2002, 22:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove