Koji bi mi preporučili software za sound capture, tj prebacivanje zvuka sa kazetofona na računalo te potom na CD?
Da li ima neki zgodan programčić za kompletnu obradu? Negdje sam čitao da se taj cjelokupan proces može obaviti u Neru, samo neznam kako...


Odgovori uz citat

Bookmarks