Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    Samsung S8+
    Operater
    T-mobile
    Postova
    476
    Bodovi
    12.409
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Javni biljeznik ti tu nista ne znaci.

    Ako ces ici na sud moras imati sve na papiru jer je inace ne mozes to nikako dokazati. Dakle pripremi papire u kojima tocno a,b,c,d stoji sto su oni tebi s potpisivanjem ugovora duzni ispuniti i onda racuna a,b,c,d u kojima stoji da ti to nisu ispunili tj. da su ti sve to naplatili. Nakon toga trebas jos jednog dobrog odvjetnika ili ako je vrijednost spora manja od 5000kn mozes se sam zastupati i pravac sud.

    Ipak prvo ti predlazem da se obratis onoj udruzi za zastitu potrosaca, a svi koji imaju makar nesto slicno bi trebali uciniti isto. Ne vjerujem da cete od tog obracanja vi osobno (koji se obratite) izvuci neku korist, ali ako nista te ce se prituzbe negdje evidentirati pa Tmobile mozda dodje na crnu listu drustava koja krse prava potrosaca. Ovo nije nikakva zadovoljstina, ali za izgraditi nesto sto postoji na zapadu vec dulje vrijeme treba vremena...

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    ...u prolazu...
    Mobitel
    SE w810i
    Operater
    T-hiefs
    Postova
    151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dorian_gray Pregledaj post

    ...ali ako nista te ce se prituzbe negdje evidentirati pa Tmobile mozda dodje na crnu listu drustava koja krse prava potrosaca...
    oni i jesu na vrhu te crne liste.....

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ovako, ovo će biti zajebano dokazati da si u pravu
    ali obavezno sve moraš rješavati papirnato,
    znači sve žalbe moraš i moble davati pismeno
    i oni moraju tebi ostaviti kopiju tvoju žalbe
    potvrđenu da su ju zaprimili i od toga
    datuma u roku od 45 dana ti moraju odgovoriti
    na tvoju žalbu. znači nemoj očekivati tako
    brzi odgovor, ali ti se i možda posreći.
    ja sam imao sličan problem, prodao sam stan
    i dao sam zahtjev za preseljenja adsla na
    drugu adresu, i ja naravno ispunim zahtjev
    i sve će bit kao ok... reče t-comov djelatnik...
    prvo sam čekao 2 i pol mjeseca, da mi dođe
    lik i da drugi adapter za modem
    onda nakon toga sljedećih 5 mjeseci nisam uopće
    dobivao račune, nego su ih oni slali na staru adresu,
    a na staroj adresi nisu isključili telefon kako sam
    ja tražio nego su ga ostavili uključenim i novi
    vlasnik stana mi je nabio račun... i samo jedan
    dan dobijem račun na 2500kn i samo kaj me nije
    infarkt streso .... nisu isključili telefon,
    nisu promjenili adresu, sve su krivo napravili...
    i onda na kraju mene tuže
    onda sam se ja žalio na taj račun, i sve sam uz
    žalbu dao od preseljanja, svi ugovori .... itd...
    i onda sam morao čekati odgovor , koji sam
    doslovce dobio dan prije isteka 45 dana....
    u kojem se oni meni ispričavaju bla bla.....
    a za to vrijeme sam bio isključen zbog nečije
    greške u t-com
    a pazite ovo, jednom sam bio dužan točno
    jednu lipu za adsl, i oni su mene isključili
    ali sve je dobro prošlo jer sam telefonskim
    putem molio da me uključe jer je to fakat
    ludilo da me isključe zbog jedne lipe !!!!
    i dobro , žena iz t-coma je rekla da će
    platiiti, i stvarno je platila.
    uglavnom mogu reći da je ta kompanija
    obično


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Glazbeni spotovi , testirani na K750i
    By sezam-picika in forum Općenito
    Odgovora: 70
    Posljednji post: 14-07-2007, 16:49
  2. McAfee VirusScan Mobile 1.11
    By fliponja in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-12-2006, 16:34
  3. Koji program umjesto PC Suita za pregledavanje datoteka!?
    By D@viD in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-02-2006, 22:26
  4. EF91, S81 i EF51 najnoviji BenQ-Siemens modeli
    By drazen in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 18-02-2006, 18:44
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 09-11-2002, 20:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove